Најдобриот подарок за празниците!

Декември! Месец на украсување, празнување, веселење, подарување! Многу поводи, многу руска салата, многу сарми, многу вино и многу љубов и насмевки.

Ако сте во потрага по најдобриот подарок за празниците за саканите или пак за да се наградите себе си, ја имаме СОВРШЕНАТА ЗДЕЛКА за вас!

НАЈГОЛЕМИОТ ПОПУСТ НА ЧАСОВНИЦИ ВО B-WATCH! Клик веднаш ТУКА50% на сите часовници во B-Watch за 50 пати погoлема радост и 50 пати повеќе исполнети желби. Со купон од 99 ден. добивате 50% попуст на СИТЕ часовници од светските бреднови: Casio, Esprit, Festina, Cerruti 1881, Pierre Cardin, Lotus, Swiss Military, Obaku, Puma!

Зошто часовник е најдобриот подарок за секого:

  1. Часовникот е практичен подарок за секого! Иако живееме во ера на технологијата и на паметните телефони, на сите нас се уште ни треба часовник. За дечко, девојка, сопруг, сопруга, колега, колешка, мајка, татко, баба, дедо, стрина, другарка… секој ќе се израдува на добар часовник.
  2. Голем избор за сечиј вкус! Во B-Watch има часовници со многу различни дизајни. Од стотиците достапни модели да речеме дека нема човек кој нема да најде барем неколку на кои ќе нема да остане рамнодушен.
  3. Безвременски подарок! Запомнете дека луѓето се уште носат часовници направени од скапоцени метали и материјали создадени пред стотици години. Часовникот нема да ја изгуби својата вредност.
  4. Нема подобар начин да импресионирате некого! Иако сите имаме различни начини да кажеме “Те сакам”, ништо не кажува благодарност со таква исклучителност како добар часовник. На крај на денот, купете си за себе добар часовник, затоа што самите треба да си се сакаме пред се, нели?
  5. Парче добар моден додаток! Ако помислите на чевли и ташни, секоја жена никогаш нема доволно од нив. Истото важи и за часовниците. Секој часовник може да биде различен, спортски или елегантен, метален или кожен.
  6. Часовникот кажува многу за вас! Не само како дел од вашиот outfit, часовникот ке раскаже за вас на вашиот состанок, бизнис средба, пријателско кафе или ќе биде составен дел од вашата модна комбинација. Времето е пари… а добриот часовник ќе ве потсети на тоа секогаш кога ќе го погледнете!
  7. Дупло пониска цена за дупло поголема радост! Со најдобрата празнична понуда може да го купиш било кој часовник од B-Watch на 50% попуст!

B-Watch е местото каде што часовничарскиот занает се почитува и цени со сите негови финеси. B-Watch во Скопје City Mall, старата Скопска чаршија, ГТЦ, Веро Центар, Capitol Mall и Штип и Охрид! Со овој КУПОН од 99 ден. посетете ја најблиската продавница на B-WATCH и одберете го Вашиот часовник!

Iva Trembelieva

Iva Trembelieva

Оперативен директор