Најголемиот Black Friday – Петок 25/11! “Плаќаш најмалку – добиваш најмногу”

Петок. 25ти Ноември. Најголемото шопинг лудило. Најголемите попусти. Најниските цени. Онлајн на Grouper.mk од вашиот топол удобен дом или каде и да сте. Плаќаш најмалку – добиваш најмногу! Запишете, запамтете или ставете потсетник  зошто нема да сакате да ја пропуштите најголемата Black Friday акција во Македонија!

Black Friday е таткото, а Grouper кралот на попустите! Кога ќе се спојат овие 2 нешта се случува вистинка шопинг магија. Попустите кулминираат во непобедливи зделки и секој сака сé да има зошто на овој ден сите плаќаат најмалку а добиваат најмногу.

Нашата Black Friday приказна започна пред 3 години кога прв пат ја спакувавме акцијата и покажавме што значи луд попуст. Втората година со поголемо искуство, адреналин и пасија обезбедивме над 150 зделки од кои беа продадени над 9000 купони за 24 часа, од страна на 3000 брзи групери кои ги искористија лудите попусти. Бројот на посети достигна 70.000 а зделките се распродаваа за помалку од еден час. Дававме се од себе за да ги исполниме сите желби што ги донесе тој црн петок, радувајќи се на сите ваши позитивни реакции.

Оваа година, трета по ред, со најголема еуфорија ви ја најавуваме најголемата Black Friday акција во Македонија до сега со над 300 зделки со огромни попусти и најниски цени. Попустите ќе стигнат и до 97%. Да. Чесен груперски збор!

25ти Ноември – ПЕТОК – Само 24 часа – Над 300 Black Friday зделки со попусти до 97% – Ограничени количини 

За да го оправдаме слоганот “Плаќаш најмалку – добиваш најмногу” еве на пример што сé можевте да купите лани за само 1000 денари: шарскамасажаноќевање во Крушевотретман во солена собаmp3 плеерфенирање + маскапојас за слабеење пломбирање забпромена на гумисоларна светилкатопло чоколадо. Така и оваа година вашиот Крал на Попустите ќе ви донесе мноу зделки за храна, убавина, производи и патувања по вистински Black Friday цени, со попуст на попустот, кои ќе траат само 24 часа!

Ќе може да најдете буквално сé што ви е потребно и тоа без бутканици, стрес и без гужви! Замислете си удобно седнати во кафич, дома или на работа со компјутер пред себе или мобилен во рака си купувате на пример масажа за 90 денари, ноќевање во Банско со појадок и вечера за 15 EUR или бледнер на 60% попуст? Сé што ви треба е брзи прсти и спремна картичка. Мобилна апликација is a must  во вакви моменти, инстант инстал ТУКА)

Одбројуваме, спремаме јаки зделки и ве чекаме! До тогаш следете нé да не пропуштите некое од Black Friday Warm up изненадувањата кои се крчкаат во нашата кујна (FBInstagramTwitterSnapchat)

Ве сака возбудениот тим на Grouper! ***

Iva Trembelieva

Iva Trembelieva

Оперативен директор