BLACK FRIDAY: Подготви се за шопинг натпреварот!

Петок. 26ти Ноември. Но, далеку од само обичен петок. Загарантирано најдобриот и најлудиот петок во годината!  Се прашуваш зошто?

Затоа што Black Friday е денот кога попустите се твојот соиграч!

За успешен натпревар е потребно многу енергија, но пред се добра организација. Затоа не грижи се, го спремивме овој план кој ќе ти помогне да се организираш и да изиграш тактички овој Black Friday. ?

Payday loans online united states.

Пред да започнеш, спремивме мало изненадување за тебе…Пробај си ја среќата и вклучи се во игра веднаш! ?

Black Friday Warm Up – Како пред секој голем натпревар потребно е добро загревање. Загреј се со по некоја Warm Up зделка пред големото финале!

Black Friday – Денот кога играш да освоиш сė!
Судијата свири старт точно на полноќ во 00:00 часот, а ти имаш точно 24h за да зграпчиш вртоглави попусти како никогаш досега.

Cyber Monday – Ништо не е изгубено!
По Black Friday викендот каде се играат продолжетоци, добиваш уште време и последна шанса да останеш во игра и да бидеш победникот.

До тогаш со нетрпение одбројуваме заедно со вас. Затоа запомни го овој план, подготви се добро и дојди на Grouper заедно да уриваме рекорди!

Секогаш тука за најдобрите попусти,
Тимот од Grouper❤️