Grouper Gift картичка – совршен подарок!

Сигурна сум дека дел од вас обожаваат да бираат подароци. Трпеливо смислуваат како да ги завиткаат и украсат со некоја неодолива машничка. Милион сценарија во главата за најдоброто изненадувањe ?

Ние во Grouper обожаваме подароци и знаеме сигурен начин како да им го разубавите посебниот ден на саканите личности. Знаеме дека да се избере вистинскиот подарок е потребно време и добар план и затоа имаме еден предлог за подарок со кој сигурни сме дека нема да погрешите.

Што е Grouper Gift картичката?

Grouper Gift картичката е картичка во парична вредност по избор која можете да ја подарите на саканата личност. Картичката ја добивате специјално спакувана со достава до вашиот дом или до домот на личноста која сакате да ја изненадите ?

Со оваа картичка подарувате избор на вашите пријатели да одберат најразлични производи од Grouper shopping mall, зделки, патувања и храна со достава на Grouper.mk и да си најдат нешто по свој вкус. Безброј можности и комбинации на располагање за нашите корисници, без никакво временско ограничување. 

Gift картичката содржи уникатен код. Оној кој ќе ја добие Gift картичката, за да ја искористи потребно е да се логира на својот Grouper профил, да оди на опцијата “Употреби картичка” и да го внесе кодот во полето. Средствата автоматски ќе бидат додадени во неговата Grouper торбичка, спремни за користење.  

Зошто да одберете Grouper Gift картичка за подарок?

Ова е нашиот предлог како да го разубавите нечиј посебен ден или само сакате да изненaдите некого со Grouper Gift картичка!

Како да купиш Gift картичка? Лесно и едноставно:

  1. Кликни на линкот
  2. Одбери ја здeлката со сумата на Gift картичка која ја сакаш
  3. Кликни на опцијата купи веднаш
  4. Одбери достава или кликни на опцијата подарок за пријател
  5. Твојот подарок е спремен

А за сите кои сакаат уште полесно подарување, обезбедивме и електронска Gift картичка која ќе стигне како изненадување на саканиот емаил за уште поуникатно изненадување.

?Купи Grouper Gift картичка СЕГА?

Grouper Gift картичка – совршен подарок!

? Ние во Grouper обожаваме подароци и знаеме сигурен начин како да им го разубавите посебниот ден на саканите личности. Знаеме дека да се избере вистинскиот подарок е потребно време и добар план и затоа имаме еден предлог за подарок со кој сигурни сме дека нема да погрешите.Grouper Gift картичката ?? https://grouper.mk/category/gift-cardsGrouper Gift картичката е картичка во парична вредност по избор која можете да ја подарите на саканата личност. Картичката ја добивате специјално спакувана со достава до вашиот дом или до домот на личноста која сакате да ја изненадите ?

Gepostet von Grouper.mk am Mittwoch, 29. April 2020
Frosina Trajkovska

Frosina Trajkovska

Customer Care & Web Admin Team Lead