Grouper #ХранаДоДома

Карантинот нас не мотивираше да станеме само уште поактивни, да бараме нови начини како нашите корисници да го поминат овој период и да имаат можност да уживаат во Сé од Grouper исто како и до сега.

Имаме многу новости и многу нови проекти кои сакаме да ги споделиме со вас.

Еден на повеќето од колегите и омилен е Grouper #ХранаДоДома.

Гурмани ова е за вас! Вашата омилена храна од вашите омилени ресторани на само еден клик до вашиот дом!

За неполн час може да уживате во професионално зготвена храна со онлајн нарачка преку Grouper.

Лесно и едноставно:

  1. Одберете го ресторанот од кој сакате да нарачате ТУКА
  2. Изберете од големиот избор на јадења, појадок, ручек или вечера има избор за секој дел до денот.
  3. Кликнете Во Кошничка и додадете ги јадењата кои сакате да ги нарачате
  4. Оставете податоци за достава и очекувајте јадење на врата
  5. Bon appetit! 

Па ми се пријаде и додека пишувам.

Одам да си нарачам ручек а вие одберете што ќе нарачате за вас ?

Frosina Trajkovska

Frosina Trajkovska

Customer Care & Web Admin Team Lead