НОВО! Го отвoраме Grouper Производи!

Знаете дека секојдневно работиме да го подобриме Grouper искуството. А ние знаеме дека сите се радуваат на попусти. Особено на попусти на производи. Grouper семејството расте, а со тоа расте и бројот на зделки за да ги задоволи сите желби на вас, драгите корисници, кои секојдневно внимателно ги слушаме и сакаме да ги исполниме. Покрај новиот изглед на сајтот (btw, пишете ни коментар како ви се допаѓа), достигнати 1.000 активни зделки на Grouper и продадени на 500.000 купони, непрекината работа и огромна мотивација, со задоволство ви го преставуваме новиот дел на Grouper, специјализиран за производи —-> Grouper Производи.

Брзо растечкиот број на зделки за производи не испирираше да направиме “катче” (иако е во деминутив, не е баш така мало:) ) кое ќе биде добро организирано, специјализирано за производи со најдобрите цени, каде лесно ќе најдете се што ви е потребно: од мали апарати, сé за домот, модни додатоци, детски производи, производи за вашите најслатки миленици, алати за дом и градина, електроника и компјутери и мнооогу други категории  за буквално сé што ви е потребно —> #ПрвоПровериНаGrouper

Еве во моментов на отвoрање на Grouper Производи баш ги преброивме, имаме 489 различни производи спремни за на пат кон вашиот дом, или можеби до оној кој сакате да го израдувате со подарок. Да, затоа што сите зделки сега се со можност за достава, а повеќе од половина се и веќе со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА!

Купи купон, кажи си адреса и следниот ден имаш дома блендер за да си направиш здраво смути наутро, или можеби нова удобна столица за работа, или нова правосмукалка затоашто старата одамна не влече. Секако, сé е по најниска цена, а имаме дури и Outlet производи!

И секако, за да биде искуството комплетно секојдневно информирајте се за новите производи на нашата Facebook страна специјализирана САМО за производи —> Grouper.mk Proizvodi! Следете нé за да не го пропуштите вашиот долго посакуван производ, количините се ограничени!

Ве сака вашиот Grouper! xoxo

 

 

Iva Trembelieva

Iva Trembelieva

Оперативен директор