Grouper Weekend Mania #4 – Викенд зделки со ЕКСТРА попуст!

ОК, дека Grouper Weekend Mania не е шала, докажавме со вкупно продадените 4500 купони, со лудилото “Што ќе има овој викенд на Grouper?”, со неверојатно ниските цени, страшно популарни брендови и бројните суперекономични зделки за патувања.

99 shop ги разбуди штедливите Групери и оние кои се секогаш спремни да зграбат добра зделка, Best of Grouper ги заинтригира и најскептичните и сомничавите (Зошто баш Grouper?), додека третата Weekend Mania Патувања ги погоди сите кои едвај чекаа убавото време да го искористат за нова авантура и нови искуства.

Изминатите викенд акции ги создававме во една тема и во ист дух, па овој викенд одлучивме да подготвиме непредвидлива и откачена Grouper Weekend Mania #4!

Нешто како mix tape, турлитава, виножито, луна парк, панаѓур! Разнобојна и различна Grouper Weekend Mania!

  • Одллични зделки од сите категории
  • Цел продолжен викенд (цели 4 дена)
  • Непобедливи цени со екстра попуст
  • Попуст на попустот 

Викенд полн со разновидни понуди од сите Grouper категории, ексклузивни и неповторливи инстант зделки кои ќе траат во текот на целиот продолжен Велигденски викенд (14.04-17.04), со поголем попуст од вообичаено, во ограничени количини и секако со непобедливи цени!

Во духот на Велигден, шарените јајца и веселите зајачиња, подгответе се за најшарената и претпоследна Grouper Weekend Mania и очекувајте го неочекуваното.

Ве сака секогаш возбудливиот Grouper

Тимот на Grouper

Тимот на Grouper

Тимот на Grouper