Јули: Месец на убавина & релакс!

Викаат дека изгледаш онака како што се чувствуваш. Така, најважно е вие да се чувствувате убаво. А бидејќи ние сакаме вие да се чувствувате прекрасно го одбравме месец јули за најпрекрасен месец и го прогласуваме за Месец на Убавина & Релаксација! 

Ако веќе си го резервиравте летното патување и си пикиравте плажа следи “средување” од глава до пети. Маникири, педикири, депилации, освежување на коса, солариуми, а можеби и по некој last minute третман за слабеење….We got you covered! Над 100те зделки за убавина и релакс кои ќе бидат објавени во месец јули ќе ги покријат сите ваши пред и пост одмор активности.

Јули: Најубавите зделки – најдобрите цени – најголемите попусти!

Ако не следите знаете дека обожаваме да приредуваме изненадувања и да подаруваме па така секој викенд во убавиот месец ќе изненадуваме и подаруваме! Изненадувањата ќе ги откриваме насекаде > на блогот, на социјалните мрежи (FBInstagramTwitter, Snapchat)… Следете не за да не пропуштите добра зделка и можност за да добиете еден од многуте подароци.

Значи цел јули 01-31.07stiker-mal

  • над 100 зделки за убавина и релакс
  • попусти до 90%
  • секој викенд -> изненадувања + подароци

Сите зделки за убавина и релакс може да ги најдете ТУКА а убавите зделки ќе бидат означени со ова стикерче.

Доколку веќе сте на патување проверете не на мобилната апликација Grouper Android или iOS! Кога ќе се вратите имаме спас за сува кожа, коса, подраснат корен, влакна и останати појави пост летен-одмор 🙂

Останете ни убави и релаксирани!
Вашиот Grouper
xoxo

Iva Trembelieva

Iva Trembelieva

Оперативен директор