Топ 5 причини зошто годинава е посебен Late Night Shopping-от во Skopje City Mall

Дечки, се ближи еден поинаков викенд – 3 дена исполнети со забава, луди попусти и шопинг до полноќ! Овој петок започнува најголемиот настан на Skopje City Mall, возбудливиот Late Night Shopping, каде ќе имате можност да купувате по ниски цени, од мнооогу брендови и да се забавувате со различни активности за време на целиот викенд.

А, она што е најважно е дека оваа година, ќе може да добиете уште поголеми попусти само со Grouper.  Доживејте ја најголемата летна shopping несоница во градот со Grouper и City Mall!

Ова се топ 5 причини зошто годинава Late Night Shopping-от  е специјален:

1. За прв пат годинавa Skopje City Mall и Grouper ги здружуваат силите и ќе го спојат онлајн и офлајн шопингот на едно место.

2. За прв пат ќе можете да дознаете за попустите online – од денес може да ги видите на Grouper, да купите купон, да разгледате и да си направите план каде се ќе шопингувате овој викенд

3. Grouper тимот ќе ве чека со СРЕЌНОТО ТРКАЛО, не ви откривам детали  – дојдете, видете, свртете и добијте си многу подароци и extra попусти.

4. Само со Grouper купон ќе можете да добиете попусти како никогаш досега.

5. За прв пат сите од Grouper тимот ќе бидеме таму со вас, за да ви помогнеме при изборот, при купувањето купони или пак, едноставно да се запознаеме 🙂

Adidas, Cineplexx, Oxette, Mac, Arthur’s, Европа… се само дел од преку 50 учесници на овој голем настан за паметење. Значииии, не чекајте, спремете ги телефоните, ако ја немате Grouper апликацијата инсталирајте ја ТУКА и уживајте во попустите. Едноставно е:

Купи го купонот на Grouper

Покажи го

Добиј го попустот!

 

Се гледаме во петок!

Ве сакаат Груперци 

Нена Синадиновска

Нена Синадиновска

Маркетинг и продажба