Месец на убавина: Викенд Изненадување #1

Како што веќе ви најавивме во претходниот блог пост по повод Месец на Убавина & Релакс цел јули покрај зделки за убавина и релакс ќе биде исполнет со многу викенд изненадувања и подароци. Изненадувањата ќе ги откриваме насекаде > на блогот, на социјалните мрежи (FBInstagramTwitter, Snapchat)…

Овој викенд стартуваме со ВИКЕНД ИЗНЕНАДУВАЊЕ #1 ——->

 • кога > 8.07 – 10.07.2016
 • што > доделуваме 10+ подароци
 • каде > на нашата FB страна
 • како > е тоа е веќе изненадување, следете не на FB  за да дознаете

Еве ја листата на подароци кои ве чекаат во петок:

 1. ПЗУ Skin Solution – Третман за лице микродермоабразија
 2. Alter Ego – Класичен третман за лице
 3. Тренд Ас – Пакет од 5 кавитации
 4. Мое студио Дадар – Професионална шминка
 5. Energi studio – Маникир со траен лак
 6. Spens Мoderna – Парцијална медицинска масажа
 7. Алтернатива – Релакс масажа на цело тело
 8. Mona City Fashion – Шишање
 9. Mona City Fashion – Фенирање
 10. Urban Beauty – Маникир со гел лак

Следете не! xoxo

—————————————-

Дополнување на текст 11.07.2016 за добитници, редоследно објавените подароци:

 1. Тина Гоцевска
 2. Марија Шарковска
 3. Марина Божиновска Тасевска
 4. Викторија Саздова
 5. Теодора Велкова
 6. Александра Демовик
 7. Монне Јакимовска
 8. Милена Крстиќ
 9.  Соња Николовска
 10. Марта Јакимов
Iva Trembelieva

Iva Trembelieva

Оперативен директор