Месец на убавина: Викенд изненадување #2

Веќе заклучивме дека јули е прекрасен затоа што мириса на лето, плажа, забава….Но овој јули е посебен зошто е месец за разубавување и релакас и носи многу изненадувања. Епа, драги наши Групери ако минатиот викенд го пропуштивте изненадувањето #1 или пак не бевте меѓу они кои си добија подароци, не грижете се, зошто изненадувањата продолжуваат, а на ред е – ВИКЕНД ИЗНЕНАДУВАЊЕ #2 

Викендов (15.07 – 17.07) не пропуштајте да се подновите со некоја Grouper зделка од Месец на Убавина & Релакс, затоа што со купени над 3 зделки или пак со потрошени 1000 или повеќе денари станувате потенцијален добитник на Викенд ПАТУВАЊЕ за двајца – 2 ноќевања со појадок во Hotel Ouzas, Olympic Beach!

Добитникот ќе биде прогласен во понеделник и истиот ќе биде избран по случаен избор.

Уживајте во остатокот од работната недела, а викендов се дружиме на grouper.mk

Стеј тјунд

XOXO

______________________

Дополнување на текст 18.07.2016 за добитник:
Добитник на викенд за двајца во Грција во Hotel Ouzas – Олимпик Бич е Марија Стојановска со купени 3 зделки од Месец на Убавина и Релакс. Честитки!

Dragana Gjokik

Dragana Gjokik

Маркетинг и продажба