Наградени гурмани од #НеделаНаХрана

 

Драги Групери и официјално гоштевањето низ скопските ресторани и барови по повод Недела на Храна заврши. Се докажа дека Grouper тимот ја дели љубовта кон храната со над 1900 гурмани кои уживаа во дегустирање на највкусните зделки . Среќни сме што ја крунисавме акцијата со над 9200 продадени купони, а се надеваме дека успеавте да пробате многу нови вкусови и да си најдете ново омилено место за афтерворк дружба или неделен ручек со најблиските. Секако, за најнеуморните дегустатори кои имаа купено над 5 зделки и за оние кои со своите фотки од храна успеаа да ни предизвикаат глад и “лиги да ни потечат” заслужено следуваат награди – патување за 2ца,  кои на почетокот ги најавивме.

Во прилог е листата на добитници заедно со галеријата од фотографии.

Добитници на патувања според бројот на купени зделки (5 или повеќе)

  • 2 ноќевања со појадок и вечера за двајца во Vihren Palace 4* (Банско) – dragannikolov , 15 купени зделки
  • 2 ноќевања со појадок и вечера за двајца во All Seasons Club 4* (Банско) – MisterNO, 12 купени зделки
  • 2 ноќевања со појадок за двајца во Monte Cristo Spa Hotel (Благоевград) – petarn, 11 купени зделки
  • 2 ноќевања со појадок за двајца во Royal Bansko Aparthotel (Банско) – NataashaMarija, 11 купени зделки
  • 2 ноќевања за двајца во студио во The Balkan Jewel Hotel (Разлог) – trajcev, 10 купени зделки

Добитници од Instagram фото натпреварот  #ПрвоПровериНаGrouper

  • 2 ноќевања за двајца во Вила Инекс, Охрид – danielle_mkd
  • 2 ноќевања за двајца + рафтиннг  од СРЦ Тара Рафт – nikolapetrevski 
  • 2 ноќевања за двајца во Vila La Kola (Крушево) – ema.mickovska
  • 2 ноќевања за двајца со појадок во Апартмани и Ресторан Шутиноски (Вевчани) – jankova.i
  • 2 ноќевања за двајца во Вила Тоше Д (Крушево) – strezovska.marija

За крај едно големо браво и честитки за сите наградени.  Не заборавајте да не следите зошто во тек се нови изненадувања и многу попусти.

Се читаме набрзо 😉

XOXO

Dragana Gjokik

Dragana Gjokik

Маркетинг и продажба