20% попуст од Nitromax во Grouper Shopping Mall со промо код NITRO20!

Од неодамна, дел од Grouper Shopping Mall е и онлајн продавницата на 48 Hours Gold & Nitromax која нуди премиум производи за енергија и либидо, произведени од природни состојки. По повод отворањето на онлајн продавницата, во следните денови ќе биде активен промо код #NITRO20 со кој добивате -20% попуст на сите производи!

Ова е нов, иновативен начин за подигнување на либидото, бидејќи производите претставуваат природен афродизијак кој е наменет за енергија и долго уживање!

Производите од 48 Hours Gold & Nitromax се создадени од 100% природни состојки на база на женшен и се достапни во форма на кафе, колачи или бонбони. Одберете го вашиот омилен и додадете го кодот NITRO20 при плаќање за да го добиете попустот од -20%.

Тимот на Grouper

Тимот на Grouper

Тимот на Grouper