Нова сезона со нови очила на -50% од Dioptra Optics

Кај нас никогаш не е доста од попусти и заштеди, a како што одминува и последното тромесечие од оваа година, така се поблиску се приближуваме кон сезоната на огромни попусти, шопинг лудило и подарувања.

Еве токму од денес одбројуваме точно еден месец до Black Friday – празникот на попустите и најомилениот ден во годината за сите  Групери, зошто тогаш на попуст лудилото и непобедливите зделки им нема рамен. Па затоа, како најава за тоа што следи за триесетина дена од сега, ви представуваме што би рекле ние “боли глава” зделка (во превод: топ бренд и луд попуст) како мало загревевање на кое сигурно никој нема да остане рамнодушен.

Епа драги дами и господа со стил,  вљубеници во највпечатливиот аксесоар кој и лете и зима е во мода, со Grouper купон од само 99 ден можете да го изберете вашиот нов модел на очила (диоптриски или за сонце) од добро познатата Dioptra Optics – место кое повеќе од 20 години ни нуди избор од стотици прекрасни модели на очила, оптометриски преглед и стакла. 

Да, да добро читате, овој месец очилата што ги гледавте на билборд, на предната страна од вашето омилено списание или на модната блогерка од Инстаграм која секојдневно ја следите, ќе може да ги купите во најпознатата оптика во градот на луди попусти до 50%. Последните модели на очила од брендовите како Dolce & Gabana, Tom Ford, Prada,  Gucci, Persol, Disquared, Roberto Cavalli и уште десетици други може да ги најдете во Dioptra Optics на добро познатата локација во ГТЦ и во ТЦ Лептокарија; новата Dioptra Couture на Плоштад Македонија и Dioptra Outlet во ТЦ Беверли Хилс.

Овде може да си го изберете вашиот нов пар очила —-> https://grouper.mk/deal/dioptra , а со клик тука може да си купите купон за оптометриски преглед со единствениот Eye Genius  апарат во Макеоднија —-> https://grouper.mk/deal/dioptra-optometriski-pregled

Се гледаме наскоро со нови наочари 😉

Dragana Gjokik

Dragana Gjokik

Маркетинг и продажба