Празнични викенд зделки – “Подари повеќе, потроши помалку!”

Нашиот тим е голем љубител на новогодишните и божиќните празници! Уживаме во подготовката на празничните зделки за патувања, за празнични колачиња, за искуства и подароци. Уживаме во празничните дружбиизненадувања и подарувања. Така, оваа година за нашиот зимски тим билдинг го посетивме прекрасниот Божиќен базар во Нинберг, Германија. Апсорбиравме празнична енергија, многу греено вино и ги наполнивме батериите! Спремни сме да бидеме Вашите вредни џуџиња со зелени капчиња кои ќе ви пренесат позитивна енергија и идеи за подарување :).

Го билдаме предновогодишниот тимски дух❄

Posted by Grouper.mk on Tuesday, December 8, 2015

 

Нашето празнично мото е “Подари повеќе, потроши помалку”! По рекордниот Black Friday и stikerce-praznicni-zdelki-blogВикенд акцијата која му претходеше, сега е време за празнични викенд зделки со дополнителен попуст, кои ќе ви овозможат да подарите многу повеќе за многу помалку. Голем број на зделките кои се идеални за подароци се веќе активни, а уште мнооогу ќе следат (Подари искуство, Подароци за него, Подароци за неа, Новогодишни патувања).

Празничната викенд акција ќе ви понуди зделки кои се одлични за подарување, а кои ќе бидат со поголем попуст од вообичаениот, а кои ќе може да се купат само за време на викенд (48ч)!

Да сумираме:

  •  4 викенди по ред до Божиќ (12.12.2015 до 03.01.2016)
  •  Празнични зделки со екстра попуст наменети за подароци за сечиј вкус
  • Само 48h  (сабота & недела)

Не заборавај зделките се на само еден клик од тебе, каде и да си – Ако немаш апликација инстал ТУКА

Каде и да си, за викенд на Grouper да си! 🙂

Grouper-so-kapchinja

 

 

 

 

Dragana Gjokik

Dragana Gjokik

Маркетинг и продажба