Подаруваме! 2 викенд патувања за Море & Планина!

Ние во Grouper подеднакво ги сакаме и морето и плажата, и снегот и планината,  и летото и зимата! Секогаш се трудиме да понудиме патувања за сечиј вкус, а секако по најдобри цени за секој од вас да може да ужива на локација и хотел по сопствен избор, вкус и желби.

Подарувањето ни е слабост па овој пат за вас имаме 2 ВИКЕНД ПАТУВАЊА! Го затвараме летото со викенд патување на море во Грција и ја отвараме сезоната на планината со викенд во Банско.

Како ќе ги доделиме патувањата?

По случаен избор ќе бидат извлечени 2 купони т.е. 2ца корисници кои купиле купон во период од 14.09 (среда) до 18.09 (недела)!

Значи од вас не се бара ништо повеќе освен да уживате во попустите кои ги нудиме и да се почастите себе или да подарите некому купон во овој период за да станете потенцијален добитник на викенд патување.

Кои се подарок патувањата?

  • 1 викенд патување море – 2 ноќевања со појадок за двајца во Hotel Ouzas (Олимпик Бич)
  • 1 викенд патување планна – 2 ноќевања со појадок за двајца во Hotel Park Gardenia 4* (Банско)

Добитниците ќе бидат објавени на 19.09 и ќе бидат известени по email.
Патувањето за Грција може да се искористи до 30.09.2016, додека патувањето за Банско може да се искористи до 07.10.2016

Најдете ги вашите омилени зделки каде и да сте и уживајте во предностите при купувањето преку мобилната апликација (Android или iOS) и секако не заборавајте дека повеќе купени купони во овие 5 дена ви ги зголемуваат шансите за подарок патување.

Stay tuned и среќно

______

Дополнување на постот со среќните добитници кои беа извлечени:

  • Зоран Лутовски со корисничко име  davidl добитник на патувањето за планина (2 BB за двајца во Hotel Park Gardenia – Банско)
  • Даниел Цеко со корисничко име  cekocekovski добитник на патувањето за планина (2 BB за двајца во Hotel Оuzas – Олимпик Бич)

Им посакуваме убав помин на море и планина на добитниците 🙂

 

 

Nina Angelovska

Nina Angelovska

Ко-сопственик на Grouper.mk