Празнични Викенд Зделки

Обожаваме викенди, особено кога се во празнична атмосфера, сонце, цвеќиња, убава храна и насмевки….Токму таков празничен Велигденски викенд ни претстои и од старт со сигурност ќе го окарактеризирмае како прекрасен и со сите други најубави епитети 🙂 Прво затоа што е продолжен, затоа што ќе се дружиме со пријателите и фамилијата и ќе имаме можност да прошетаме и уживаме во убавото време, а трето и најважно затоа што ние Груперци како љубители на празниците и овој пат не пропуштивме да спремиме мало слатко празнично изненадување, што дополнително ќе ви го разубави викендот.

Во духот на Велигден, фарбањето јајца и чоколадните зајачиња продолжува и нашата традиција…. празничните зделки! Од 26.04 до 01.05 ви склопивме мини акција, со ЕКСТРА ПОПУСТИ!

Драги Груперци, викендаши и попуст вљубеници, подгответе се овој викенд покрај празнување да се освежите и подновите со некоја релакс масажа, нова козметика или прозивод за домот, третман за разубавување или што и да ви се допадне од над 50 празнични зделки по супер цени. 

Старт: 26.04.2019

Крај: 01.05.2019

Викенд зделки со топ цени, екстра попуст и ограничено времетраење!

Оние што нема да бидат дома или пред компјутер викендов, без паника! Мобилната апликација ви е секогаш при рака и спремна за брзи прсти и зделки на само еден клик. Купоните секако можете да ги искористите кога ќе се вратите 😉

Честит Велигден и имајте убав викенд

Вашиот Grouper 🙂

Dragana Gjokik

Dragana Gjokik

Маркетинг и продажба