СТАРТ ➡️️ Weekend Shopping Mania #1

 

“Што ден сме денес, уште колку има до викенд?” “Кај ќе одиш викендов, ќе шеташ негде?” “Викендов времето ќе биде топ, ај да правиме нешто!” “Убав викенд дечки, се гледаме во понеделник!”

Викенд, викенд, викенд!

Самиот збор носи радост, очекување, возбуда и среќа! Викендот е како сладолед, како љубов, музика, одмор, шопинг, подарок, топол леб, Grouper, добар филм, добра журка… Не може да не го сакаш! За викенд се случуваат најдобрите работи и се создаваат најдобрите спомени. Почнувајќи од петочки after work, журка со другарите, прошетки во парк и на шопинг, кафе, спортување, планинарење, дотерување, прошетки на Водно и Матка, трчање на кеј, цело семејство на ручек на куп, патување, спиење и слобода! Ах како не е секој ден викенд.

Викенд + Шопинг + Grouper + Попуст = Среќаааа!

Драги корисници, Груперци, викендаши и попуст манијаци! Подгответе се да го засакате викендот уште повеќе, всушност подгответе се да се вљубите во Grouper викендите до уши! Овој викенд, на 25.03.2017 година, премиерно и свечено, започнува најголемата Grouper Weekend Shopping Mania!

  • Старт 25.03.2017
  • 5 викенди по ред
  • Нов викенд, нова шопинг манија
  • Зделки што траат само 48 часа

Во текот на нaредните 5 викенди, вашиот верен Grouper ќе ве изненадува со тематски викенд акции кои никого нема да остават рамнодушен и имун на Груперското викенд лудило! Секој викенд ќе биде единствен и посебен, со нови свежи ВИКЕНД зделки! Зделките од Weekend Mania ќе траат само 48 часа (сабота и недела) и ќе може да ги зграбат само најбрзите и најбудните Груперци! Wake up, it’s Weekend Shopping Mania o’clock!

Првиот викенд, Weekend Mania #1, стартуваме со >

Сè за 99 ден. Grouper Shop

Црвена лента на Weekend Mania на Grouper сечеме со неодолив и суперекономичен Сè за 99 ден. Grouper Shop! Одлични зделки со одлична цена, достапни за секој купувач. Само овој викенд, Grouper ќе ви понуди вкусни ручеци, супер производи, козметика, нега, детски играчки и многу повеќе по непобедлива цена од 99 ден.

Зошто овој викенд ќе помине додека да трепнеш, чекајте ги другите викенди со исто толку добри теми, и тоа:

  • Weekend Mania #2 – Најдоброто од Grouper!
  • Weekend Mania #3 – Патувања по невидени цени
  • Weekend Mania #4 – Викенд зделки со специјални цени
  • Weekend Mania #5 – Комбо пакети (гратис викенд)

И секако, ако не сте дома за викенд тука е мобилната апликација со која на само еден клик ќе си “фатите” викенд зделка од каде и да сте! Очекувајте го неочекуваното и не заборавајте: Kај и да си, за викенд на Grouper да си!

Ве сакаме како што сакаме викенд!

Секогаш ваш,

Grouper

Тимот на Grouper

Тимот на Grouper

Тимот на Grouper