Summer Sale Weekend! Последна летна распродажба!

Многумина го чекаат летото, буквално од јануари! Планираме годишен одмор, сонуваме за раззеленети паркови, апостолки што дигаат прав по песочни плажи, свежи овошја и шарени зајдисонца! Ах, колку многу причини има да се сака летото… ама секогаш пред целосно да го почувствуваме, летнало додека да трепнеш!

За да ги испратиме топлите летни зраци, тимски решивме и оваа летна сезона да ја затвориме со најголемите финални попусти на одбрани зделки кои ни кажавте дека многу ви се допаднале! Сé од патувања за сите дестинации кои сé уште не ги посетивте, вкусни зделки кои сакате да ги „пробате“ веќе трет пат, масажи, производи, услуги доживувања и што уште не!

Во чест на најомиленото лето, спремивме таква викенд акција каква што најмногу доликува – со екстра жешки цени! *presenting* Summer Sale Weekend!

Со оглед дека почетокот на акцијата се поклопува со продолжениот празничен викенд – стартуваме со специјални празнични зделки кои ќе траат од сабота до вторник! Гратис 2 дена во летен продолжен четиридневен викенд!

Старт: 24.08. (се разбира, на полноќ)
Времетраење: цел продолжен викенд! (25.08. – 28.08.)
Тема: Summer Sale Weekend – последна летна распродажба по најниски цени!

 

На летната Grouper распродажба има за секого по нешто! Сите се радуваме кога ќе си најдеме некоја зделка баш по наш мерак, а особено кога е на распродажба!

Се надеваме дека ова лето ќе го памтите како посебно и незаборавно,

Ве сакаат,
Сектор за испраќање на летото на Grouper.mk

Тимот на Grouper

Тимот на Grouper

Тимот на Grouper