Само овој викенд: Best of Grouper + #СкопјеГурманWinners!

Летото е измислено за уживање во секој момент. Најдобрите работи се случуваат во лето: одмор, летна романса, сонце, ладна лубеница… И иако временската прогноза за овој викенд придвидува дожд, на Групер температурите ќе бидат релативно високи. Жешки понуди и уште пожешки попусти чекаат на вас!

Нашата прогноза предвидува топлотен 72 часовен бран возбуда и купување на НАЈомилените, НАЈбараните, НАЈпродаваните и НАЈпосакуваните груперски понуди што се толку добри и вие со нетрпение ги чекавте (#сенајнај). Повторно, овој викенд ќе го тресе лудилото Best Of Grouper или најдоброто од нас за вас!

Старт: 27.07.2018 (петок) на полноќ
Времетраење: само 72ч.
Тема: Best Of Grouper или Нај нај зделките на попуст по викенд цени
Extra бонус: #СкопјеГурманWinners вкусните зделки се повторно “во игра”

Овој викенд (читај продолжен) од 27.07 до 29.07.2018 (со старт во 00:00 часот) со коктел во едната рака и мобилниот во другата, го прогласуваме за викенд најдобриот викенд ова лето! Нај патувања, нај третмани, нај производи.

Што го прави овој викенд посебен?

Покрај најдоброто од Grouper со специјални викенд цени, тука ќе можете да ги најдете и Best Of Grouper: #СкопјеГурманWinners зделките кои буквално “растурија” за време на најгурманската кампања за храна во градот… И победија (#rocket) во нивната категорија. Официјалната листа на победници #СкопјеГурман2018 можете да ја видите тука, а вкусните победнички зделки (само за вас) можете повторно или за прв пат да ги пробате само овој викенд.

За да се загрееме и да се навикнеме на температурите, ви припремивме Best of Grouper WARM UP изненадување со старт на 26.07! Ќе кажеме само дека се носи на глава и е неопходно за лето!

Best deals are back in town!
И се разбира, ако не сте дома за викенд и уживате негде на лежалка – тука е мобилната апликација преку која со само еден клик ќе си “ќарите” некоја викенд зделка и ќе уживате кога ќе се вратите! 🙂

Сега сме сигурни дека едваааај го чекате овој викенд!
Ве сака вашиот расположен (како секој ден да е викенд) Групер!

Тимот на Grouper

Тимот на Grouper

Тимот на Grouper