Како да станеш VIP Гурман и да освоиш патување? #СкопјеГурман

 

За нашата најголема кампања Скопје Гурман да биде уште повозбудлива спремивме и подароци за вас, луѓето за кои постоиме, нашите корисници!

Како да станеш VIP Гурман?

За да влезеш во натпреварот  условот е да имаш купено минимум 5 различни зделки платени со Mastercard картичка! Купувај што повеќе зделки од храна и стани си наш Групер VIP Гурман!

Кликни овде за да ја видиш ранг листата

Листа на подароци:

1. 2 BB ноќи за двајца во Hotel International

2.  2 HB ноќи + СПА за двајца во St. George Ski & Holiday

3. 2 HB ноќи + СПА за двајца во Bansko SPA&Holidays Hotel 

4. 2 BB ноќи + СПА за двајца во Hotel Radika 5* – Маврово 

5. Производи Крусел: дигитална кујнска вага ISKRA

6. Производи Крусел: миксер ISKRA

7. Производи Крусел: мини тостер ISKRA

8. Производи Tehnopolis: Есцајг

9. Производи Tehnopolis: Пегла MUHLER

10. Производи Tehnopolis: Цеделка за цитрусно овошје MUHLER

Супер листата на подароци е дополнителна мотивација да ги пробаш сите вкусни специјалитети од нашето мени!

Можеби денес сакаш сочен бургер? Или пак азиско? Или можеби сладок десерт?

Дополнително, со секое купување на зделките од #СкопјеГурман со Mastercard картичка донираш по 2 денари во храна за оние на кои им е најпотребно! #ХранаЗаСите

logos

Нена Синадиновска

Нена Синадиновска

Маркетинг и продажба