Стани VIP Гурман и освоj патување! #СкопјеГурман

За нашата Недела на храна #СкопјеГурман да биде уште послатка и повозбудлива, како што најавивме, спремивме подароци за оние најгурманите!

Дефиниција за VIP Гурман: оние кои ќе пробаат најмногу вкусни гурмански задоволства, односно првите 10 кои ќе купат највеќе купони од Недела на храна – ќе добијат специјални подароци!

За да влезеш во натрпреварот за најголем број купени купони од #СкопјеГурман условот е да имаш купено минимум 5 различни зделки! Купувај што повеќе купони од Недела на храна и стани си наш Групер VIP Гурман!  Еве ја листата на подароци рангирана од прво до 10 место:
http://loans-cash.net

Листа на подароци:
1. Седумдневно слатко патување за двајца во Villa Orfeas – Ханиоти од TA Fibula за период (15.09-22.09.2018)
2. 2ВВ ноќевања (со појадок) за двајца во Hotel Izgrev – Струга за период (15.08-15.09.2018)
3.  2BB ноќевања (со појадок) за двајца во Hotel Almopija – Лутраки за период (23.07-23.08.2018)
4. 2 ноќевања за двајца во Hotel House Zogia – Сарти за период (01.09 – 30.09.2018)
5. 2 ноќевања за двајца во Hotel Haris – Ханиоти за период (01.09-30.09.2018)
6. Производи KARES: Сет лажици (магнет) + Алатка за сецкање во спирали
7. Производи KARES: Сет лажици (магнет) + Нерѓосувачки нож
8. Производи KARES: Алатка за сецкање во спирали + Алатка за лук
9. Производи KARES: Алатка за лук + Нерѓосувачки нож
10. Производи KARES: Алатка за сецкање во спирали

 

Супер листата на подароци е дополнителна мотивација да ги пробаш сите вкусни специјалитети од нашето мени! Можеби денес сакаш сочен бургер? Или пак азиско? Или можеби сладок десерт?

Дополнително, покрај тоа што со купување на повеќе купони имаш поголеми шанси да си ќариш топ патување или супер производ, со секое купување на купони од #СкопјеГурман со Mastercard картичка донираш по 2 денари во храна за оние на кои им е најпотребно! #ХранаЗаСите

ФОТО НАТПРЕВАР 

Имаме уште едно екстра патување кое ќе може да си го освои некој на нашите најкреативни Групери! Ако во ресторан прво го сликаш јадењето, па го пробуваш, ќе ти се допадне нашиот фото натпревар!
Супер патување за двајца во Hotel Acropolis – Олимпик Бич за период (01.09-30.09.2018) (ќе имате можност од таму да фотнете плажа и море)

Како да учествуваш?

 1. Купи зделка/и од Гурманското мени
 2. Пред првиот гриз, фотни ја храната на GROUPER подметач на кој ќе ти биде послужена
 3. Сподели ја сликата на Facebook или Instagram со hashtag #СкопјеГурман и додади ја локацијата т.е ресторанот

* Многу важно: Профилот мора да е public за да ја видиме сликата!
** Најдобриот фотограф ќе биде избран од Групер стручното жири.

untitled-5

Забелешка: Доколку добиеш подарок од трката за VIP Гурмани не постои можност за рефундација на купоните купени од #СкопјеГурман доколку истите не се искористат во предвидениот рок

Добар апетит!
поздрав од сектор за изненадувања и подароци на Grouper

——————————————————————————————————————-

EDITED 24.07.2018

Им честитаме на победниците! Ова е листата на добитниците на подароците:

1. Зоран Мисајлески

 • Број на купони: 64
 • Подарок: Седумдневно патување за двајца во Villa Orfeas – Ханиоти од TA Fibula за период (15.09-22.09.2018)

2. Александар Блажевски

 • Број на купони: 60
 • Подарок: 2ВВ ноќевања (со појадок) за двајца во Hotel Izgrev – Струга за период (15.08-15.09.2018)

3. Давид Митров

 • Број на купони: 58
 • Подарок: 2BB ноќевања (со појадок) за двајца во Hotel Almopija – Лутраки за период (23.07-23.08.2018)

4. Петар Николоски

 • Број на купони: 57
 • Подарок: 2 ноќевања за двајца во Hotel House Zogia – Сарти за период (01.09 – 30.09.2018)

5. Мартин Спиров

 • Број на купони: 51
 • Подарок: 2 ноќевања за двајца во Hotel Haris – Ханиоти за период (01.09-30.09.2018)

6. Милка Бошевска

 • Број на купони: 51
 • Подарок: Производи KARES: Сет лажици (магнет) + Алатка за сецкање во спирали

7. Трајче Кекеносвки

 • Број на купони: 49
 • Подарок: Производи KARES: Сет лажици (магнет) + Нерѓосувачки нож

8. Душица Крстеска

 • Број на купони: 48
 • Подарок: Производи KARES: Алатка за сецкање во спирали + Алатка за лук

9. Мартин Дамјаноски

 • Број на купони: 47
 • Подарок: Производи KARES: Алатка за лук + Нерѓосувачки нож

10. Ана Наумчевска

 • Број на купони: 47
 • Подарок: Производи KARES: Алатка за сецкање во спирали

11. Љупчо Иванов

 • Најдобра фотка на Instagram
 • Подарок: Патување две ноќевања за двајца во Hotel Acropolis – Олимпик Бич за период (01.09-30.09.2018)

 

 

Тимот на Grouper

Тимот на Grouper

Тимот на Grouper