Weekend Mania#3 ✈ Патувања по најдобри цени!

Викаат луѓето биле најсреќни во сабота накај 19 часот, што му доаѓа негде на средина на викенд. Како кога си на 5тиот ден од 10 дневен одмор, полувреме од утакмица или до пола добар филм. Знаеш дека има уште, дека ќе биде добро и сé може да се случи!

Епа Груперци, Weekend Shopping Mania е баш на пола, стигнавме до 3тиот од 5 викенд акции. Дека на сите на им се допадна викенд лудилото, видовме од вкупно купените 3600 купони за време на супер штедливиот 99 shop и атрактивниот Best of Grouper викенд! Вака загреани, разработени и разбудени, ја подготвуваме третата Weekend Mania, посветена на една од вашите омилени категории!

3та среќа на Grouper викендите: Weekend Mania#3 – Патувања!

untitled-1

Само овој викенд, на 08. и 09.04.2017 и само 48 часа, Grouper ја продолжува неверојатната Weekend Shopping Mania со најбараните и најпопуларните хотели, SPA центри и аранжмани по специјални и непобедливи цени, со најголеми попусти до сега!

Овој викенд е за авантуристите, за заљубените, за семејствата, за другарите, за сите кои едвај чекаат да излезат од градот и да создаваат спомени на ново патување.

Викенд зделки за патувања, само 48 часа, специјални цени, најголеми попусти!

На кого се сети додека читаше за патување?

Извади го куферот од под кревет, спакувај добро расположение и јави се на оној со кој секогаш убаво си поминуваш! Weekend Mania#3 – Патувања започнува на 08.04.2017 во 00 часот, а до тогаш замисли си сонце, одмор, мирис на пролет, убав хотел, голем попуст и ниска цена. Можеби ќе ти се оствари!

Ве сака Grouper

Тимот на Grouper

Тимот на Grouper

Тимот на Grouper